News about blog

BUDOUCNOST MICHELE-LEA.BLOG.CZ

15. července 2012 v 18:01 | Adelle
Opravdu dlouho jsem přemýšlela o tom, co tady s tímto blogem udělám. Asi měsíc jsem byla přesvědčená, že se na blog už nevrátím a sbírala jsem odvahu na napsání jakéhosi rozlučkového článku. Když jsem ale dnes ráno projížděla všechna ta videa a fotky z Comic Conu, nějak se ve mě blogovací nadšení opět spustilo a já jsem se okamžitě rozhodla, že se vrátím!

Jak to teď bude na blogu vypadat? Postupně dopřidám všechny zmeškané fotky, videa, články o Lee a Glee, abych se mohla vrátit do starých kolejí a přidávat všechno aktuálně. 20. července odjíždím na 10 dnů do Itálie, takže nebudu na blogu online, přednastavím ale články ze změškaných novinek.

Je mi jasné, že si mě mnozí z vás smazali z affilates, protože déle než měsíc dlouhá neaktivita by vadila i mi. Proto prosím všechny, kteří by měli i nadále zájem zůstat spřátelení, napiště mi pod tento článek, abych měla jasno.

Děkuji za vaše pochopení a strpení. Adelle

Gallery Updates #3

12. května 2012 v 19:52 | Adelle
Dodatečně se objevily další fotky z MET Ball, kterého se Lea účastnila 7.května. Upozornit bych chtěla hlavně na několik fotek Ley a Coryho, hlavně tu, kde se drží za ruce. :)

A mezi další aktualizaci patří album stills ze třetí série, kterou pravidelně doplňuji.


FRANCE (od 26.3. do 31.3.)

24. března 2012 v 10:37 | Adelle

Myslím, že nadpis článku vypovídá za vše. V pondělí odjíždím na týden do Francie. Jedná se o školní zájezd, který se bude věnovat převážně Paříži. Navštívíme ale také Remeš, Štrasburk a nebude chybět ani výlet do Versailles. Těším se jako malé dítě, hlavně na návštěvu čokoládovny. Doufám, že nám vyjde počasí a já se budu moci procházet slunečnými uličkami kouzelné Paříže.

Vracím se 31.března, nečekejte ale, že se tady 1.dubna objevím. Budu se muset vzpamatovat z nekonečné jízdy autobusem, podělit se o zážitky a suvenýry se svými příbuznými a přáteli, ale hlavně se dát do pořádku, abych od 2.dubna mohla začít zase pilně chodit do školy. (Ne že by se jednalo o mou prioritu.)

Nenastavila jsem žádné články, jelikož jsem neměla vůbec žádný čas. Ještě se musím dobalit a oběhnout babičky, takže mám stále spoustu práce. Jenom bych vás poprosila, abyste věnovali pozornost KONTROLE AFFILATES, kterou jsem vyhlásila. To bude asi vše.

Mějte se tady pěkně, snad se tady za týden ve zdraví znovu potkáme.
Adelle

18.2.2012

18. února 2012 v 12:34 | Adelle
Ahoj všichni,
moc moc se omlouvám za hroznou neaktivitu, ale měla jsem poměrně hodně práce a navíc nebylo ani tolik novinek. Nicméně teď jsem už přichystaná na aktualizaci, takže se můžete těšit na nové články i komentáře na vašem blogu.
Adelle

Gallery Updates #2

1. února 2012 v 19:05 | Adelle
Doufám, že si nikdo z vás nemyslí, že tento blog zanedbávám. Není tomu tak. I když přidávám pouze novinky, pilně pracuju na galerii. A dnes jsem se rozhodla napsat další 'gallery updates' a pochlubit se, co vše jsem od poslední aktualizace doplnila. Nejdříve jsem přidala všechny fotky spojené s Leiným prvním filmeme New Year's Eve. Potom na řadu přišlo Glee, přesnějí tedy třetí série a všechny její stills s fotkami z natáčení.


Gallery Updates

13. ledna 2012 v 21:54 | Adelle
Jak jste si mohli všimnout, zapracovala jsem lehce na galerii a přidala zatím všechny fotky z nového roku. A že jich bylo pořádně, jelikož Lea se zúčastnila dvou velkých akcí, ze kterých byla hromada fotek, a navíc ještě tři photoshooty. Zatím tam ale žádné jiné fotky nejsou, jsem teď velice časově vytížená. Postupně bych tam chtěla dodat všechny fotografie, které už jsou i tady, ale hlavně všechny fotky z minulosti. Ale protože jich má Lea nespočet, chvilku mi to potrvá.

Kdyby měl někdo zájem o přímý odkaz do galerie, ajdete ji na stránce michele-gallery.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Affilates

5. ledna 2012 v 16:15 | Adelle
Aktualizováno 19.5.2012 - celkem 49 affilates (z maximálně 60) Chceš spřátelit?

[FAMILY]

[ELITE]

[GLEE, LEA]

[TV SHOWS, MOVIES]

[CELEBS FEMALE]
http:// adrien-brody.blog.cz

31.12.2011

31. prosince 2011 v 11:05 | Adelle

A máme za sebou další rok. Tak strašně rychle to uteklo. Vždyť mi to připadá jako včera, když jsme otevírali šampaňské a přáli si vše nejlepší do nového roku. A už je to zase tady.

Tak vám tedy přeji do nového roku jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky. Aby byl aspoň tak dobrý jako ten loňský. A i když možná nepůjde pořád vše jako po másle, tak ať se najde aspoň několik momentů, které si budete chtít zapamatovat do konce života.

Dále bych vám chtěla také poděkovat za přízeň, kterou tomuto blogu neustále projevujete. Jsou to přesně čtyři měsíce od založení blogu a já můžu pyšně prohlásit, že si za tu dobu získal i několik stálých návštěvníků. Tak doufám, že se vám tady bude i v příštím roce líbit. Já vám slibuji, že se budu velmi snažit tady pilně pracovat a neusnout na vavřínech.

A na závěr mám na vás malou otázku. Uvažovala jsem o založení speciální galerie, kde bych ukládala všechny obrázky. Tady bych pak dávala pouze odkazy. Měli byste o něco takového zájem? Bylo by to pro vás přehlednější?

Tak tedy, šťastný nový rok 2012!

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 10:00 | Adelle
Dovolte mi vám všem popřát krásné a pohodové prožití vánočních svátků. Doufám, že si užijete každičký moment strávený se svou rodinou a přáteli, že vám nezaskočí kůstka při štědrovečerní večeři, že vám neshoří stromeček nebo něco jiného a že vám Ježíšek nadělí vše, co jste si přáli.
Do konce roku se samozřejmě ještě ozvu, dnes už ale ne. Také si chci vychutnat kouzlo Vánoc se svými blízkými. Tak tedy, veselé Vánoce a snad se tady sejdeme ve zdraví i příští rok.
Adelle
 
 

Reklama
Reklama