News

Lea won Glamour 2012 Women Of The Year Award

30. května 2012 v 18:02 | Adelle
Včera se v Londýně konala akce britského verze magazínu Glamour, který každoročně vyhlašuje nejúspěšnější ženy roku. Lea svou kategorii 'TV herečka' vyhrála již podruhé v řadě a já myslím, že naprosto po právu!

Jsem velmi zaneprázděná, fotky a videa dodám o víkendu. Omluvte mě.

Best 2012 Summer Bodies

27. května 2012 v 10:46 | Adelle

Lea se umístila v dalším žebříčku, který vyhlašoval magazín Women's Health. Zaměřili se na nejlepší a nejzdravější těla Hollywoodu pro rok 2012 a Lea se umístila na 3.místě!

Women's Health
Lea se udržuje ve formě díky procházce po malebném Runyon Cayon, který je asi 15 minut od jejího bytu, a cvičením v LA se svým zdravotním poradcem Devonem Butlerem. 'Během sezóny červených koberců cvičíme hlavně jógu,' říká Butler. 'Na Leu se soustřeďuje neuvěřitelná pozornost a toto cvičení ji velmi uklidňuje.' Nejvíce má Lea ráda Bikram jógů - různé pozice a dechová cvičení ve speciálně vyhřátém studiu pro větší protažení a uvolnění stresu.

Zaujal-li vás tento způsob cvičení, více informací najdete na webové stránce pražského klubu Bikram.

Celý žebříček najdete na webových stránkách magazínu Women's Health (womenshealthmag.com).

2012 Maxim Hot 100 List

26. května 2012 v 17:08 | Adelle

Lea se stejně jako loni umístila v žebříčku 100 nejvíce sexy žen planety podle magazínu Maxim.

Oproti loňsku si Lea polepšila o 14 míst a skočila na neuvěřitelém 14.místě! Předběhla tak třeba i Jessicu Albu, Mirandu Kerr nebo Jennifer Lopez.

V žebříčku se také umístila Leina Glee kolegyně Naya Rivera na 27.místě.

Seznamu kralovala modelka Bar Refaeli. Celý žěbříček najdete na webových stránkách magazínu Maxim (maxim.com).

Teen Choice Awards 2012 Nominations!

19. května 2012 v 10:58 | Adelle
Včera byly vyhlášeny nominace na letošní ročník Teen Choice Awards, ve kterých Lea a Glee nesmí samozřejmě chybět! Lea byla nominovaná v kategorii 'Nejlepší herečka v TV komedii'. Glee se také dočkalo nominace pro nejlepší TV komediání seriál. Za nejlepšího herce v TV komedii je nominovám i Lein kolega Chris Colfer, pro kterého můžete hlasovat i v kategorii 'Mužská módní ikona'.

Jedná se o veřejné hlasování fanoušků, tudíž se na udílení cen můžete podílet i vy sami! Stačí, když se na stránkách teenchoiceawards.com bezplatně zaregistrujete a můžete hlasovat i několikrát denně!

Choice TV Actress: Comedy
Miranda Cosgrove, "iCarly"
Kaley Cuoco, "The Big Bang Theory"
Zooey Deschanel, "New Girl"
Lea Michele, "GLEE"
Sofia Vergara, "Modern Family"

Choice TV Show: Comedy
"2 Broke Girls"
"The Big Bang Theory"
"GLEE"
"Modern Family"
"New Girl"

Vyhlašování cen bude probíhat 22.července v LA, sledovat ho ale budou moci i diváci stanice FOX.

Lea Michele bought a new house!

28. dubna 2012 v 14:55 | Adelle

Lea Michele si koupila nový dům, který se řadí mezi slavné Hollywoodské bungalovy. Jednopatrový dům je situovaný blízko domu jejího hereckého kolegy Kevina McHala. Glee hvězda Lea Michele za něj zaplatila přibližně 1,4 milionů dolarů.

Dům postavený v roce 1920 se schovává za vysokým živým plotem a vzjezd chrání velká bezpečnostní brána. Jedná se o zrekonstruovaný bungalov, který je vybaven francouzskými okny, pracovnou, půdním prostorem, dvěmi ložnicemi a dvěmi koupelnami. Venkovní jídelní přístavba kromě velké jídelny obsahuje také dobře vybavenou kuchyň. Nechybí ani venkovní posezení a bazén s mořskou vodou.

A jak se dům líbí vám? Dokázali byste si představit bydlet v podobném stylu? Já osobně jsem z Leiného domu nadšená, opravdu se mi líbí, je velice jednoduchý, elegantní a decentní. Věřím, že se jí tam bude moc dobře bydlet. (A pokud možno s Corym po boku. :) ;))


více fotek pod perexem

Lea Michele for Candie’s Foundation

14. dubna 2012 v 18:16 | Adelle
Na začátku tohoto roku se Lea stala novou tváří módní značky Candie's, která má také vlastní charitativní organizaci. A Lea samozřejmě podporuje také ji.
Jeden z problémů, kterými se Candie's Foundation zabývá, je také rostoucí počet teenagerovských maminek. Pomocí těchto reklam chtějí hlavně amerických dívkám otevřít oči.

'Did you know nearly 750 000 teenage girls will become pregnant this year? Don't be a statistic!'
'Věděli jste, že tento rok otěhotní skoro 750 00 teenagerek? Nestaň se pouze statistikou!'

Lea Michele dating her 'Glee' co-star Cory Monteith?

1. dubna 2012 v 16:22 | Adelle

Už velmi dlouho se spekuluje o údajném vztahu Ley Michele a jejího hereckého Glee kolegy Cory Monteitha, který se posledními fotkami z minulého týdne zdá být potvrzený. Začněme ale pěkně od začátku.

Od odvysílání prvního dílu první série byla neuvěřitelná chemie mezi Leou a Corym předmětem mnohých diskuzí. Kvůli propagaci seriálu Glee se navíc objevovali pravidelně bok po boku a jejich přátelství se prohlubovalo. Později Lea začala chodit s broadwayským hercem Theo Stockmanem, fámy o Coryho lásce k Lee se ale šířily dál.

Na podzim loňského roku se Lea s Theem rozešla po necelých dvou letech. Rozchod byl popisován jako velice klidná a přátelská záležitost. A právě tehdy se vyrojily první zprávy o vztahu těchto dvou herců přezdívaných 'Monchele' (Monteith+Michele), jelikož právě Leina láska ke Corymu (kterou údajně konečně začala opětovat) byla důvodem jejího rozchodu s Theem.

Všichni fotografové a novináři se mohli zbláznit, jelikož chtěli ulovit jejich společné fotografie. To jim ale mladá dvojce herců nikdy nedopřála, a tak se o jejich vztahu pouze mluvilo. Jejich agenti zprávy nikdy nepopírali, k potvrzení se ale také nedostali. Místo toho, aby veškerá pozornost kolem 'Monchele' vymizela, Cory s Leou ji, určitě nevědomky, udržovali při životě svými tweety o společném natáčení scén.

Zlom přišel na konci listopadu, kdy Kevin McHale na svém twitteru zveřejnil fotku Jenny Ushkowitz. Nic by se nestalo, kdyby se v jejím rohu neobjevila Lea naklánějící se ke Corymu, což vyvolalo neuvěřitelnou explozi a mnoho 'Monchele' fanoušků začalo pevně věřit, že se mezi nimi opravdu něco děje.

Hned poté se konala premiéra Leiného prvního celovečerního filmu New Year's Eve, na které se objevil i Cory ale také mnoho dalších Leiných kolegů. Když pak přišly vánoční prázdniny a opravdové oslavy nového roku, Cory odjel do Austálie a Lea trávila svátky doma v New Yorku, tudíž zprávy ohledně jejich společně strávených Vánoc byly nepravdivé. Cory potom ale na twitteru spustil další vlnu nadějí když napsal: 'Happy New Year's Eve NY!' v překladu tedy 'Šťatsný nový rok New Yorku!', čímž více méně popřál samotné Lee.

V novém roce, roce 2012, přišlo pak další množství indícií, které napovídaly, že je nový pár na obzoru. S nadcházející 'awards season' se objevovalo stále více společných fotek Ley a Coryho. Na People Choice Awards nebo na Golden Globes. Vše pak vrcholí na twitteru, kdy Lea píše o báječně stráveném víkendu v rodném New Yorku a Cory zase o tom, že New York je jeho oblíbené město. Další víkend je zase Cory doma v Kanadě a snowboarduje. Náhodou je Lea ve stejný čas na horách obklopena krásnou přírodou.

Poslední tečkou na závěr, po které už pravděpodobně nebude třeba žádných diskuzí, jsou fotky z minulého týdne, kdy se Lea společně s Corym vracela z New Yorku do LA. Jedná se o první oficiální fotky, kde je můžeme vidět jít bok po boku a dokonce se držte za ruce. Můžete si všimnou nadšení a radosti v Leiných očích a náznak hrdosti v Coryho úsměvu. Protože po skoro půl roce si dvojce, která si střeží své soukromí jako oko v hlavě, vyšla společně ven a celému světu vlastně potvrdila, že na to, co mezi sebou mají, je neskutečně hrdá.

Bude-li se vám tento článek zdát jednostranný, tak máte určitě pravdu. Jsem totiž velkým 'Monchele' fanouškem a rozhodě se za to nestydím, tudíž jsem ze zpráv o jejich rozchodu a podobně vždy lehce rozčílená, i když jim nevěřím. Nejdůležitější pro mě totiž je, aby byli oba spokojeni a šťastní. A jaký máte na tento pár a jejich historii názor vy?

Spring Awakening Movie?

19. února 2012 v 13:49 | Adelle

Před několila dny se na internetu začalo šuškat, že se Lea chystá na nový pracovní projekt. A ne jen tak ledajaký ale samotné filmové zpracování muzikálu Spring Awakening, na kterém Lea spolupracovala více než dva roky a který dokonce upřednostnila před nabídkou hrát Eponine ve slavném muzikálu Les Misérables. Jak se ale všechny tyto informace vyrojily?

Na premiéře filmu This Means War jeho režisér McG prozradil, že už delší dobu plánuje zpracování tohoto německého dramatu a dokonce uvažuje o Lee jako představitelce hlavní hrdinky Wendly. 'Přemýšleli jsme o Lee, protože to ona roli Wendly proslavila.'

'Mělo by se jednat o zpracování hodně podobné jevištní předloze, nátáčet bychom chtěli někde ve východní Evropě.' dodal McG. Krátce poté ale vyšlo najevo, že tyto informace jsou poměrně staré a kolem filmu Spring Awakening je delší dobu ticho. Lein manažer se k tomu vyjádřil takto 'Byli jsme osloveni režisérem, zatím se ale nejedná o nic potvrzeného.' Sama Lea potom dodala ' Spring Awakening je pro mě velice speciální záležitostí stejně jako samotná role Wendly. Diskutovali jsem o tomto jako o jedné z možností, uvidíme, jak to nakonec dopadne.'

Spring Awakening je broadwayská muzikálová hra, která v roce 2007 získala 7 Tony Awards, jednu dokonce za nejlepší muzikál. Jedná se o adaptaci klasického německého románu z roku 1891, který se točí kolem skupiny teenagerů, kteří se snaží vypořádat s tehdy kontroverzními tématy jako potrat, znásilnění, sebevražda, masturbace či homosexualita.

Lea Michele As New Spokeswoman For Candie's!

15. ledna 2012 v 12:16 | Adelle

Lea Michele byla oficiálně jmenována novou tváří značky Candie's. Podle smlouvy by se měla objevit na několika plakátech ke konci tohoto roku.

Candie's je slavná módní značka, která se zabývá nejen oblčením, ale také doplňky a botami. Právě totiž lodičky na vysokém podpadku a jakási 'sladkost' jsou pozdávacím znakem této značky s obchodními sítěmi po celém světě. V minulosti s ní pracovala třeba Britney Spears, Hayden Panettiere. Současnou tváří Candie's je herečka Vanessa Hudgens.

Lea se k této nadcházející pracovní příležitosti vyjádřila také na twitteru: "Je to pravda! Jsem tak hrozně nadšená, že můžu být novou tváří pro Candie's!! Taková pocta!!!! Nemůžu se dočkat, až uvidíte ty obrázky!!"

Lea Michele Won People's Choice Awards 2012!

12. ledna 2012 v 15:24 | Adelle

Lea na letošní People's Choice Awards získala cenu v kategorii 'Favourite TV Comedy Actress' tedy 'Nejoblíbenější herečka v TV komedii'!


Porazila jména nemalého formátu - Courteney Cox, Jane Lynch, Kaley Cuoco, Tinu Fey, takže to je určitě veliká pocta. Navíc tyto ceny neuděluje žádná akademie nebo něco podobného, ale hlasují lidé. Tudíž se ve výsledcích odráží požadavky diváků a fanoušků a jejich úcta a láska k dané osobnosti, seriálu či filmu.

Letos bylo nominované i Glee (Nejlepší komediální seriál), ale kategorii ovládl seriál How I Met You Mother, jehož hlavní herec Neil Patrick Harris také porazil Coryho Monteitha a Chrise Colfera v kategorii 'Nejoblíbenější herec v TV komedii'.

Top 20 Celebs Gone Good for 2011

29. prosince 2011 v 21:13 | Adelle
Lea se umístila na 16.místě v žebříčku 'Celebs Gone Good' stránky dosomething.org. Předběhla ji třeba taková Lady Gaga, Angelina Jolie s Bradem Pittem nebo Justin Bieber.
Lea používá svůj mocný hlas k zakázání koni tažených kočárů především ve velkých městech. Jako oddaný zastánce společnosti PETA natočila velice šokující video ukazující brutální podmínky, ve kterých je s koni zacházeno. Lea také pomocí tweetů o zvířecí brutalitě nabádá své fanoušky, aby se zapojili a byli slyšet.

celý žebříček

Golden Globe and SAG Nominations!

23. prosince 2011 v 10:02 | Adelle
Glee bylo nominované na Zlaté Glóby a Screen Actors Guild Awards!

Outstanding performance by an ensemble in a comedy series (SAG Awards)

"30 Rock"
"The Big Bang Theory"
"Glee"
"Modern Family"
"The Office"

Best Television Series - Musical or Comedy (Golden Globe Awards)
"Enlightened"
"Episodes"
"Glee"
"Modern Family"
"New Girl"

Výsledky SAG Awards se dozvíme 29.ledna a Golden Globes už 15.ledna! Tak držme palce celému Glee castu!

Lea Michele as Eponine in Les Misérables Movie?

16. prosince 2011 v 20:27 | Adelle

Myslím, že většina z vás již slyšela o chystaném filmu, který má zpracovat téma nejslavnějšího muzikálu všech dob Les Misérables (Bídníci). Režie se pro tento bonbónek ujal oscarový režisér Tom Hooper (The King's Speech) a rozhodl se obsadit hvězdy nemalého formátu. Účast ve filmu má už potvrzenou Hugh Jackman, Russell Crowe, Geoffrey Rush nebo taková Anne Hathaway.
Jednou z neobsazených rolí je již zmíněná Eponine, o kterou se uchází čtyři stejně velká hollywooská jména. Vedle naší 'broadwayské' Ley se na konkurzu objevila také Taylor Swift, Scarlett Johansson a Evana Rachel Wood.
Zdroj blízký filmu řekl, že Lea to před režisérem naprosto zabila a byla perfektní. Tom Hopper ale bude mít velmi těžkou volbu, jelikož každá z hereček může filmu přinést něco zajímavého. U Scarlett to je perfektní herecký výkon a prý dobrý zpěv. U Evan zase oprsklý, pouličí styl a Taylor by do kin zase přivedla mladé fanoušky, ačkoliv její pěvecký rozsah neodpovídá potřebám pro Eponine.
V Lein prospěch hraje fakt, že si již ve velmi útlém věku zahrála jednu postavu z muzikálu (malou Cosette), ale také hrála i samotnou Eponine v letní verzi muzikálové adaptace tohoto románu Victora Huga. Na oficiální prohlášení si ale budeme muset chvíli počkat.

Vote for Lea and Glee at People’s Choice Awards'

10. listopadu 2011 v 17:58 | Adelle

Mám pro vás skvělou novinku! Lea byla nominovaná v kategorii 'Nejoblíbenější televizní komediální herečka' a stejně tak také Glee za 'Nejoblíbenější komediální seriál'! A jelikož se jedná o People's Choice Awards, vše záleží na vás. Hlasovat můžete denně kolikrát budete chtít, takže hurá do toho!

Favorite Network Tv Comedy
The Big Bang Theory
Glee
How I Met Your Mother
Modern Family
Two And A Half Men
VOTE HERE

Favorite TV Comedy Actress
Courteney Cox
Jane Lynch
Kaley Cuoco
Lea Michele
Tina Fey
VOTE HERE

Lea considered as eleventh Disney princess!

26. října 2011 v 13:10 | Adelle

Mám pro vás velice vzrušující novinku. Sice se ještě nejedná o potvrzenou zprávu, ale o Lee se uvažuje jako o možné dabérce do dalšího Disney animovaného filmu. Svůj hlas by měla dát jedenácté Disney princezně Isabel ve filmu The New Game, který by se na trhu měl objevit v roce 2013. Pohádka by měla převyprávět příběh bratří Grimmů o malém skřítkovi Rumplestilskinovi.
(ilustrační obrázek, fotka z pohádky Dorothy of Oz)

Lea met Marion Cotillard at Paris airport!

30. září 2011 v 22:49 | Adelle
Zjistila jsem skvělou novinku! Když Lea přiletěla do Paříže, na letišti se potkala s herečkou Marion Cotillar, která letěla z LA. A když potom čekaly na zavazadla, krátce si popovídaly. Zajímá-li vás, proč jsem z toho tak nadšená, důvod je prostý. Marion je má oblíbená herečka a když se mé oblíbené celebrity potkají a dají třeba do řeči, jsem z toho vždycky úplně na větvi! :)

Lea Michele and Theo Stocman broke up!

20. září 2011 v 17:17 | Adelle

Dnes mám pro vás ne příliš pozitivní novinku. Už pár dní se rojily fámy o rozchodě Thea a Ley, dnes však tuto zprávu pro server E!Online Lein zástupce potvrdil.

'Nejedná se o žádný dramatický rozchod, tento vztah už prostě neměl smysl.' řekl pro JustJared Lein zástupce. 'Jsou stále přátele a navždy jimi také zůstanou.'

Fáma se začala tvořit po nedělním předávání Emmy Awards, kdy se na této prestižní akci Lea objevila sama bez doprovodu. Pár byl spolu naposledy viděn na začátku srpna.

Lea at Emmys 2011!

18. září 2011 v 13:58 | Adelle
Dnes večer se koná velmi důležitá očekávaná akce Emmy Awards 2011. Jedná se o takové Oscary jen pro seriály a televizní pořady. Letošním ročníkem bude provádět Jane Lynch alias Sue ze seriálu Glee, která je mimo jiné za svou roli Sue také nominovaná v kategorii 'Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komedii'. Kromě Chrise Colfera, který je nominovaný v kategorii 'Nejlepší herec ve vedlejší roli v komedii' za roli Kurta v Glee, je nominován do kategorie 'Nejlepší komediální seriál' samotný seriál Glee.
Lea se v nominaci letos neobjevila, nicméně se této významné události bude také účastnit. Společně s Ianem Somerhalderem (The Vampire Diaries) bude předávat cenu pro nejlepšího režiséra. (Dočká se samotný Ryan Murphy za Glee?) A podle fotografie můžete zjistit, že bude sedět vedle herečky Kaley Cuoco (The Big Bang Theory) a za Chrisem Colferem a Betty White. :)
 
 

Reklama