Dorothy of Oz

Dorothy of Oz - Interview + short sneak peek

16. dubna 2012 v 17:43 | Adelle
Mám pro vás krásné video týkající se filmu Dorothy of Oz. Jedná se o interview s Leou a jejími kolegyněni Megan Hilty a Bernadette Peters. Na konci je také několik scén a jedna píseň. Film by měl do kin dorazit koncem července a u nás by se měl objevit začátkem školního roku.

Dorothy of Oz Updates

18. března 2012 v 11:34 | Adelle

Objevily se nové obrázky k filmu Dorothy of Oz, ve kterém Lea propůjčila svůj hlas hlavní postavě Dorotce. Brzy by mělo dojít ke zveřejnění traileru, zatím tady ale máme nové stills, plakát a také jednu 'behind the scenes' fotku s Leou.

Dorothy of Oz - Stills 2

18. září 2011 v 11:10 | Adelle
Objevily se tři nové stills fotky k filmu Dorothy of Oz, ve kterém Lea namluvila a nazpívala postavičku Dorotky. Ta se objevila sice jenom na jedné z nich, ale všechny fotky jsou tak roztomilé, že jsem se je rozhodla přidat všechny. :)

Dorothy of Oz - Interview

3. září 2011 v 20:58 | Adelle
Našla jsem velmi pěkné video, kde Lea mluví o tom, jaké to je namluvit jednu z nejznámějších postaviček dětských filmů. Zazněla tam také jedna originální píseň z filmu, takže se určitě máme na co těšít. :-)

Dorothy of Oz - Stills

1. září 2011 v 13:41 | Adelle
Zatim se objevila pouze 1 oficiální still z filmu, ale je tak kouzelná, že jsem o ní s vámi musela podělit. Až na barvu očí, jsou si s Leou docela podobné, nemyslíte? :-)

Dorothy of Oz - Poster

1. září 2011 v 13:27 | Adelle
Začátkem příštího roku by měl do kin dorazit animovaný hudební film na dobře známé téma 'země Oz'. Lea v něm namluvila a nazpívala hlavní postavičku Dorotky. A tak vám dnes přináším plakát Dorothy of Oz.
 
 

Reklama