Candies

Lea Michele for Candie's - Behind The Scenes

25. července 2012 v 19:42 | Adelle

Lea Michele for Candie's - Commercial

25. července 2012 v 13:42 | Adelle
A slibovaná reklama, ve které se Lea objevila. Opravdu jsem valila oči, Lea tam vypadá naprosto dokonale!

Candie's - Fall Collection 2012 Behind the Scene

24. července 2012 v 18:42 | Adelle

Candie's - Fall Collection 2012 Ads

24. července 2012 v 14:41 | Adelle


Tentokrát se jedná o reklamí plakáty pro letní kolekci Candie's.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candie's - Fall Collection 2012 Photoshoot

24. července 2012 v 10:41 | Adelle


Během července se objevily nové fotky z Leiné spolupráce pro módní značku Candie's. Jedná se o podzimní kolekci, které je zaměřena hlavně na boty. Lea natočila také reklamu, která se tady na blogu brzy objeví.
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candie's - Behind The Photoshoot (Spring Collection)

26. ledna 2012 v 18:07 | Adelle
Předpokládám, že většina (ne-li všechny) nadcházející novinky se budou týkat Candie's. Tentokrát mám pro vás video z focení jarní kolekce, ve kterém Lea už snad ani nemůže být rozkošnější. Objevují se pomluvy, že se Lea během focení chovala velice povýšeně, namyšleně a dělala samé problémy. Chtěla bych vás tedy upozornit a tímto videem také dokázat, že se nejedná o pravdivé informace a Lea jako obvykle byla velice milá, usměvavá a snažila se fotografovi vyjít co nejvíce vstříc. Doufám tedy, že těmto hanlivým drbům nikdo z návštěvníků tohoto blogu nevěří.

Candie's “Hangin’ At Home" Collection

25. ledna 2012 v 9:16 | Adelle
Pevně věřím, že nikdo z vás nemohl přehlédnout důležitou novinku v Leině pracovním životě. Pro rok 2012 se stala tváří slavní módní značky Candie's a vystřídala tak Vanessu Hudgens. Před několika dny se objevila první ukázka z focení photoshootu a dnes už také oficiální reklamy. Mám pro vás ale také několik nových zajímavých informací.

Jarní kolekce pro rok 2012 se bude jmenovat "Hangin' At Home" (volně přeloženo "Povalování se doma"). Podle názvu by se tedy mělo jednat o fotky a kampaň nafocenou doma v kuchyni, v šatně ale třeba i u bazénu na zahradě.

Tištěná reklama by se pak měla objevit v březnovém vydání časopisů Seventeen, Teen Vogue a Cosmopolitan. Chcete-li zůstat v obraze, můžete získávat nejnovější informace na twitteru módní značky @CandiesBrand.

Já si tedy myslím, že se určitě máme na co těšit. Rok 2012 bude opět rokem Ley Michle.

Candie's - Spring Collection “Hangin’ At Home"

25. ledna 2012 v 9:03 | Adelle

Konečně se objevily také první oficální fotky pro jarní kolekci značky Candie's. Kolekce se bude jmenovat "Hangin' At Home", v překladu tedy 'Povalování se doma' ve smyslu trávení času. Lea proto fotila obrázky pro plakáty přes kuchyň, pokoj, šatnu až po bazén na zahradě. Takže se určitě máme na co těšit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candie's Spring 2012 Campaign Sizzle

22. ledna 2012 v 10:54 | Adelle
Dnes mám pro vás naprosto skvělou novinku! Neuběhl skoro ani týden ode dne, kdy jsme se dozvěděli, že se Lea stala novou tváří módní značky Candie's. A už dnes mám pro vás video z focení photoshootu propagující jarní kolekci pro rok 2012. Lea ve videu vypráví o tom, jaké oblečení má ráda, a jak moc je poctěna, že se může stát tváří tak slavné značky. Hlavně jsou ale ve videu spousty scén přímo z focení, takže máme aspoň lehkou představu, jak perfektně všechny fotky budou vypadat. Tak snad se brzy dočkáme i nějakého oficiálního plakátu.
 
 

Reklama