Duben 2012

Photoshoots 2009

30. dubna 2012 v 14:43 | Adelle |  Photoshoots 2009

Jak jsem se zmínila již včera, pracovala jsem na galerii. Přidala jsem také photoshooty z roku 2009. Většinou jsou to fotky nějak spojené s Glee a Glee castem, tudíž je na nich Lea se svými kolegy. U něktrerých setů se bohužel objevila jenom jedna fotka, jiné jich mají přes 50. Celkem se jedná o 17 sérií.


Photoshoots other

29. dubna 2012 v 16:20 | Adelle |  Photoshoots other

Včera jsem pořádně zapracovala na galerii a přidala velké množství fotek. Nejdříve na řadu přišly photoshooty z kategorie ostatní, které se zaří mezi profesionální fotky Ley z let 2006, 2007 a 2008. Jelikož se jedná o dobu před Glee, fotky jsou velice jednoduché a z části se na nich objevují Leiní kolegové z muzikálu Spring Awakening. Celkem se jedná o devět sérii fotek.
2006
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Lea Michele bought a new house!

28. dubna 2012 v 14:55 | Adelle |  News

Lea Michele si koupila nový dům, který se řadí mezi slavné Hollywoodské bungalovy. Jednopatrový dům je situovaný blízko domu jejího hereckého kolegy Kevina McHala. Glee hvězda Lea Michele za něj zaplatila přibližně 1,4 milionů dolarů.

Dům postavený v roce 1920 se schovává za vysokým živým plotem a vzjezd chrání velká bezpečnostní brána. Jedná se o zrekonstruovaný bungalov, který je vybaven francouzskými okny, pracovnou, půdním prostorem, dvěmi ložnicemi a dvěmi koupelnami. Venkovní jídelní přístavba kromě velké jídelny obsahuje také dobře vybavenou kuchyň. Nechybí ani venkovní posezení a bazén s mořskou vodou.

A jak se dům líbí vám? Dokázali byste si představit bydlet v podobném stylu? Já osobně jsem z Leiného domu nadšená, opravdu se mi líbí, je velice jednoduchý, elegantní a decentní. Věřím, že se jí tam bude moc dobře bydlet. (A pokud možno s Corym po boku. :) ;))


více fotek pod perexem

Taste For a Cure 2012 - Lea's performances with Darren Criss

28. dubna 2012 v 12:58 | Adelle |  Videos
A teď tady mám exkluzivní videa ze samotné akce, kde Lea společně s Darren zpívala. První video začíná proslovem Ryana Murphyho, producenta Glee, a pak na scénu přichází Darren, který zpívá píseň Almost Like Being in Love a Teenage Dream. Poté se objeví Lea s písní My Man, kterou můžete znát i z Glee. No a vdruhém videu už je potom duet Ley a Darrena. Jedná se o písničku Make You Feel My Love od slavné Adele. Musím říct, že mě jejich vystoupení skoro až dojalo, opravdu se jim to moc povedlo, zpívali báječně a živě! Co si o tom myslíte vy?

Taste For a Cure 2012 Red Carpet (video)

28. dubna 2012 v 12:11 | Adelle |  Videos
Toto video jsem slibovala už dávno, k jeho přidání jsem se ale bohužel dostala až teď. Jedná se o video z červeného koberce z poslední akce, které se Lea účastnila společně s Darrenem Crissem, a to Taste For a Cure. Musím to být šílené, takhl stát před těmi fotografy a nechat na sebe křičet. :)

Glee Graduation Album Available May 15!

28. dubna 2012 v 11:15 | Adelle |  News about Glee

Sice se jedná o starší zprávu, ale lepší pozdě, než nikdy. Po velmi úspěšném albu Glee Volume 7 a druhém vánočním albu se pro Glee fanoušky chystá další, na kterém by se měly objevit už i finálové písničky z Nationals a konce třetí řady. Album ponese název The Glee Graduation Album a na pultech amerických obchodů by se mělo objevit 15.května. Díky tomu získáme exkluzivní ukázky písní z poslední epizody třetí série, která se bude vysílat přesně týden na to, 22.května.

Celosvětově Glee prodalo více než 43 milionů písní a 12 milionů alb. Poslední album bude obsahovat 13 písní, ze kterých byla zatím zveřejněna pouze úvodní píseň We Are Young, která se v prvním týdnu stala #1 na itunes a prodalo se jí více než 137 000 kopií.

Seznam písní z The Glee Graduation Album
1. We Are Young -- fun.
2. Edge of Glory -- Lady Gaga
3. I Won't Give Up -- Jason Mraz
4. We Are the Champions -- Queen
5. School's Out -- Alice Cooper
6. I Was Here -- Beyoncé
7. I'll Remember -- Madonna
8. You Get What You Give -- New Radicals
9. Not the End -- The Bravery
10. Roots Before Branches -- Room for Two
11. Glory Days -- Bruce Springsteen
12. Forever Young -- Bob Dylan
13. Good Riddance (Time of Your Life) -- Green Day

Jak se na výbět písní díváte vy? Našli jste v seznamu nějakou svou oblíbenou píseň a těšíte se na její zpracování?

'Choke' Sneak Peek

28. dubna 2012 v 10:33 | Adelle |  Videos 3
Mám tady pro vás naprosto úžasný exluzivní sneak peek z úterní epizody 'Choke', která se bude věnovat hlavně Racheliným a Kurtovým vystoupením na konkurz na NYADU. A právě z Racheliných příprav je toto video. Jedná se o jeji monolog, kde popisuje vše, co pro konkurz dělá. Video je opravdu vtipné, Lea je naprosto úžasná!


Video bohužel nejde vložit, takže pouze odkaz na stránku, kde video najdete.

Glee Season 3 - On the set 7 - April 25, 2012

26. dubna 2012 v 14:57 | Adelle |  On the set of Glee 3

Objevily se nové fotky z natáčení Glee. Celý cast nyní natáčí scény pro předposlední epizodu, kde New Direction vystoupí na Nationals. Jak je z fotek patrné, kostyméři vsadili na zaručenou červenou barvu, která Lea velice sluší! :) V této epizodě se jako jedna z porotkyň na Nationales objeví Lindsay Lohan a bude hrát samu sebe. :) A poslední věc, kterou bych chtěla vypíchnout, je fakt, že na fotkách je Lea opět s Corym. Podíváme-li se na posledních 10 sérií fotek Ley, pouze ve čtyřech není Cory (a to ho fotografové jenom nezachytili). No, na takovéhle věci se mi lehce zvyká. :)


'Choke' Promo

26. dubna 2012 v 14:52 | Adelle |  Promo 3
Je tady nové promo pro epizodu, která nás čeká už v úterý. Bude se jednat o epizodu zaměřenou hodně na Rachel a Kurta a jejich konkurz na NYADU. Stejně tak je i celé promo výrazně o Rachel. V úterní epizodě se také objeví jako 'guest star' Whoopi Goldberg, která bude hrát porotkyni při samotném vystoupení. A také bych si ještě dovolila zdůraznit, že Rachel bude pravděpodobně znovu zpívat Don't Rain On My Parade. :)

Lunch date with Cory Monteith in LA, April 20

22. dubna 2012 v 10:39 | Adelle |  Candids 2012

Pokud stále někdo nevěří tomu, že Lea s Corym tvoří zamilovaný Glee pár, tak pravděpodobně dobře nevidí. Jedná se o jejich vůbec první fotky podobného stylu - tedy že si společně zašli na oběd. Předtím to byly fotky z letiště a z dovolené. Lea vypadala úžasně, moc se mi líbí ten světřík a její brýle. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale od té doby, co se začala s Corym objevovat na akcích nebo jen na ulici, nosí vysoké podpadky nebo, v tomto případě, klínek. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taste For a Cure 2012, April 20

21. dubna 2012 v 11:52 | Adelle |  Appearances 2012

Mám tady pro vás nové fotografie ze včerejšího večera, kdy se Lea společně se svým Glee kolegou Darrenem Crissem účastnila charitativní akce na podporu lidem s rakovinou. Společně zazpívali několik písní, mezi kterými se objevila i píseň 'Make You Feel My Love' od světoznámé Adele. Videa ze samotného vystoupení jsem bohužel zatím nenašla, ale věřím, že se brzy objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Glee Season 3 - On the set 6 - April 16, 2012

20. dubna 2012 v 21:30 | Adelle |  On the set of Glee 3

Máme tady nové fotky z natáčení Glee, po více než třech měsících. Dnes se na twitteru Leiná Glee kolegyně Naya Rivera zmínila, že je čekají už jenom dva týdny natáčení a pak budou mít dlouhé letní prázdniny a budou se moci věnovat i jiným projektům. Letos se totiž nekoná ani Glee Tour.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Dance with Somebody' - 'How Will I Know'

20. dubna 2012 v 21:14 | Adelle |  Videos 3
A teď ještě video s úžasnou písničkou, ve které zpívá La společně s Amber Riley, Nayou Riverou a Chrisem Colferem.

'Dance with Somebody' Promo 2

20. dubna 2012 v 20:35 | Adelle |  Promo 3
A druhé promo, které je proskládáno také několika scénami ze seriálu New Girl, který běži na stanici FOX hned po Glee.

'Dance with Somebody' Promo

20. dubna 2012 v 19:52 | Adelle |  Promo 3
Mám tady pro vás lehce nostalgické promo pro nadcházející epizodu, která je věnovaná Whitney Houston. Ty scény jsou opravdu smutné, ale nejsmutnější je, že to teď takhle už bude pořád. Máme totiž poslední 6 dílů do konce série a tedy i do 'graduation' některých členů New Direction.

Dorothy of Oz - Interview + short sneak peek

16. dubna 2012 v 17:43 | Adelle |  Dorothy of Oz
Mám pro vás krásné video týkající se filmu Dorothy of Oz. Jedná se o interview s Leou a jejími kolegyněni Megan Hilty a Bernadette Peters. Na konci je také několik scén a jedna píseň. Film by měl do kin dorazit koncem července a u nás by se měl objevit začátkem školního roku.

LACOSTE L!VE Hosts A Desert Pool Party In Celebration Of Coachella - Day 1, April 14

15. dubna 2012 v 11:10 | Adelle |  Candids 2012

Mám pro vás úplně nové fotky ze včerejška, kdy se Lea objevila na Pool Party na oslavu začátku hudebního festivalu Coachella. Tento festival je velice známý, sjíždějí se tam celebrity ze všech koutů USA. Lea se vyfotila s Lauren Conrad a Teresou Palmer. Lea vypadala fantasticky, měla úžasné boty a celkově její vzhled působil svěže a letně!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Lea at LAX Airport, April 8

14. dubna 2012 v 19:01 | Adelle |  Candids 2012

Poslední fotky jsou z příjezdu do LA z 8.dubna a Lea mi vyrazila dech! Ten svetřík jí neuvěřitelně sluší, navíc má krásnou barvu! A ty boty jsou taky fantastické!


Lea and Cory in Cabo, April 7

14. dubna 2012 v 18:30 | Adelle |  Candids 2012

Myslím, že po těchto fotkách už nikdo nepochybuje o existenci Monchele, tedy vztahu Ley a Coryho. Lea s ním totiž strávila víkend v Mexicu a soudě podle fotek se měli opravdu dobře. Lea vypadala fantasticky.Lea Michele for Candie’s Foundation

14. dubna 2012 v 18:16 | Adelle |  News
Na začátku tohoto roku se Lea stala novou tváří módní značky Candie's, která má také vlastní charitativní organizaci. A Lea samozřejmě podporuje také ji.
Jeden z problémů, kterými se Candie's Foundation zabývá, je také rostoucí počet teenagerovských maminek. Pomocí těchto reklam chtějí hlavně amerických dívkám otevřít oči.

'Did you know nearly 750 000 teenage girls will become pregnant this year? Don't be a statistic!'
'Věděli jste, že tento rok otěhotní skoro 750 00 teenagerek? Nestaň se pouze statistikou!'

Departing from LAX Airport, April 6

14. dubna 2012 v 18:00 | Adelle |  Candids 2012

Omlouvám se za mou hroznou neaktivitu, ale poslední dobou jsem na blog neměla vůbec náladu. Tak snad se to brzy změní. Teď mám ale pro vás mnoho novinek. Začneme prvními candids fotkami z 6.dubna, kdy byla Lea spatřena na losangeleském letišti. Odjížděla do Mexica na odpočinkový víkend u moře. S kým jela, se dozvíte v příštím článku. :)


Lea Michele dating her 'Glee' co-star Cory Monteith?

1. dubna 2012 v 16:22 | Adelle |  News

Už velmi dlouho se spekuluje o údajném vztahu Ley Michele a jejího hereckého Glee kolegy Cory Monteitha, který se posledními fotkami z minulého týdne zdá být potvrzený. Začněme ale pěkně od začátku.

Od odvysílání prvního dílu první série byla neuvěřitelná chemie mezi Leou a Corym předmětem mnohých diskuzí. Kvůli propagaci seriálu Glee se navíc objevovali pravidelně bok po boku a jejich přátelství se prohlubovalo. Později Lea začala chodit s broadwayským hercem Theo Stockmanem, fámy o Coryho lásce k Lee se ale šířily dál.

Na podzim loňského roku se Lea s Theem rozešla po necelých dvou letech. Rozchod byl popisován jako velice klidná a přátelská záležitost. A právě tehdy se vyrojily první zprávy o vztahu těchto dvou herců přezdívaných 'Monchele' (Monteith+Michele), jelikož právě Leina láska ke Corymu (kterou údajně konečně začala opětovat) byla důvodem jejího rozchodu s Theem.

Všichni fotografové a novináři se mohli zbláznit, jelikož chtěli ulovit jejich společné fotografie. To jim ale mladá dvojce herců nikdy nedopřála, a tak se o jejich vztahu pouze mluvilo. Jejich agenti zprávy nikdy nepopírali, k potvrzení se ale také nedostali. Místo toho, aby veškerá pozornost kolem 'Monchele' vymizela, Cory s Leou ji, určitě nevědomky, udržovali při životě svými tweety o společném natáčení scén.

Zlom přišel na konci listopadu, kdy Kevin McHale na svém twitteru zveřejnil fotku Jenny Ushkowitz. Nic by se nestalo, kdyby se v jejím rohu neobjevila Lea naklánějící se ke Corymu, což vyvolalo neuvěřitelnou explozi a mnoho 'Monchele' fanoušků začalo pevně věřit, že se mezi nimi opravdu něco děje.

Hned poté se konala premiéra Leiného prvního celovečerního filmu New Year's Eve, na které se objevil i Cory ale také mnoho dalších Leiných kolegů. Když pak přišly vánoční prázdniny a opravdové oslavy nového roku, Cory odjel do Austálie a Lea trávila svátky doma v New Yorku, tudíž zprávy ohledně jejich společně strávených Vánoc byly nepravdivé. Cory potom ale na twitteru spustil další vlnu nadějí když napsal: 'Happy New Year's Eve NY!' v překladu tedy 'Šťatsný nový rok New Yorku!', čímž více méně popřál samotné Lee.

V novém roce, roce 2012, přišlo pak další množství indícií, které napovídaly, že je nový pár na obzoru. S nadcházející 'awards season' se objevovalo stále více společných fotek Ley a Coryho. Na People Choice Awards nebo na Golden Globes. Vše pak vrcholí na twitteru, kdy Lea píše o báječně stráveném víkendu v rodném New Yorku a Cory zase o tom, že New York je jeho oblíbené město. Další víkend je zase Cory doma v Kanadě a snowboarduje. Náhodou je Lea ve stejný čas na horách obklopena krásnou přírodou.

Poslední tečkou na závěr, po které už pravděpodobně nebude třeba žádných diskuzí, jsou fotky z minulého týdne, kdy se Lea společně s Corym vracela z New Yorku do LA. Jedná se o první oficiální fotky, kde je můžeme vidět jít bok po boku a dokonce se držte za ruce. Můžete si všimnou nadšení a radosti v Leiných očích a náznak hrdosti v Coryho úsměvu. Protože po skoro půl roce si dvojce, která si střeží své soukromí jako oko v hlavě, vyšla společně ven a celému světu vlastně potvrdila, že na to, co mezi sebou mají, je neskutečně hrdá.

Bude-li se vám tento článek zdát jednostranný, tak máte určitě pravdu. Jsem totiž velkým 'Monchele' fanouškem a rozhodě se za to nestydím, tudíž jsem ze zpráv o jejich rozchodu a podobně vždy lehce rozčílená, i když jim nevěřím. Nejdůležitější pro mě totiž je, aby byli oba spokojeni a šťastní. A jaký máte na tento pár a jejich historii názor vy?

Lea and Cory at the airport, March 25

1. dubna 2012 v 15:27 | Adelle |  Candids 2012

Už se velmi dlouho spekuluje o údajném vztahu Ley a jejího hereckého 'Glee' kolegy Cory Monteitha, který tyto fotky více méně potvrzují. V nadcházejících hodinách se můžete těšit na můj článek shrnující všechny klepy, teď už ale samotné fotky. Jsou nádherné, Lea jenom září a s Corym jí to velice sluší.


'Big Brother' Promo #2

1. dubna 2012 v 10:27 | Adelle |  Promo 3
Milé dámy, milí pánové, jsem zpět! Paříž byla nádherná, nejradši bych tam zůstala na stálo. Dnes mám v plánu postupně přidat všechny novinky a vyhodotit kontrolu affilates, ale nevím, jak to všechno stihnu. Zatím tedy nové Glee promo na epizodu, která se už blíží!