Březen 2012

FRANCE (od 26.3. do 31.3.)

24. března 2012 v 10:37 | Adelle |  News about blog

Myslím, že nadpis článku vypovídá za vše. V pondělí odjíždím na týden do Francie. Jedná se o školní zájezd, který se bude věnovat převážně Paříži. Navštívíme ale také Remeš, Štrasburk a nebude chybět ani výlet do Versailles. Těším se jako malé dítě, hlavně na návštěvu čokoládovny. Doufám, že nám vyjde počasí a já se budu moci procházet slunečnými uličkami kouzelné Paříže.

Vracím se 31.března, nečekejte ale, že se tady 1.dubna objevím. Budu se muset vzpamatovat z nekonečné jízdy autobusem, podělit se o zážitky a suvenýry se svými příbuznými a přáteli, ale hlavně se dát do pořádku, abych od 2.dubna mohla začít zase pilně chodit do školy. (Ne že by se jednalo o mou prioritu.)

Nenastavila jsem žádné články, jelikož jsem neměla vůbec žádný čas. Ještě se musím dobalit a oběhnout babičky, takže mám stále spoustu práce. Jenom bych vás poprosila, abyste věnovali pozornost KONTROLE AFFILATES, kterou jsem vyhlásila. To bude asi vše.

Mějte se tady pěkně, snad se tady za týden ve zdraví znovu potkáme.
Adelle

Kontrola affilates (od 24.3. do 1.4.)

24. března 2012 v 10:35 | Adelle |  Affilates

Nejsem velkým zastáncem takových kontrol, ale bohužel nemám jinou možnost. Poslední dobou hodně blogů skončilo, případně pozastavilo svou činnost nebo se přestěhovalo na jinou adresu. A já v tom mám nehorázný zmatek. Taky když jsem byla zaneprázděná, konaly se nějaké kontroly a já jsem se nezapsala do všech, tudíž mě někteří vyřadili a já vlastně do teď pořádně nevím, kdo to je.

Takže vás prosím, po dobu mé nepřítomnosti (to je od 25.3. do 1.4.) se zapiště pod tento článek, máte-li zájem zůstat nadále jako má affilates. Samozřejmě pochopím, když to někdo nebude chtít udělat nebo bude-li někdo mít na blogu krátkodobou pauzu. (Ne typu - nevím, jak to bude dál.) Přijímám samozřejmě i nové affilates, tady.

Do komentářů napište:
1. Přezdívku
2. Adresu blogu
3. Proč se zapisujete, změnili byste něco na blogu?

'Big Brother' Promo

22. března 2012 v 16:35 | Adelle |  Promo 3
Mám tady pro vás (konečně) zbrusu nové promo k patnácté epizodě Glee. Video má pouze 15 vteřit, ale je v něm hlavně (jenom) Rachel/Lea. Jak vidíte, v další epizodě s názvem 'Big Brother' budeme řešit hlavně to, co se stalo Quinn.

Dorothy of Oz Updates

18. března 2012 v 11:34 | Adelle |  Dorothy of Oz

Objevily se nové obrázky k filmu Dorothy of Oz, ve kterém Lea propůjčila svůj hlas hlavní postavě Dorotce. Brzy by mělo dojít ke zveřejnění traileru, zatím tady ale máme nové stills, plakát a také jednu 'behind the scenes' fotku s Leou.

Photoshoot #4 - Prestige

11. března 2012 v 12:38 | Adelle |  Photoshoots 2012

Omlouvám se za malou aktivitu, ale Lea teď nemá žádné novinky a já mám jinou práci. Teď tady jsou ale oficiální fotografie z photoshootu pro magazín Prestige, jehož scany jste si všichni prohlédli v minulém článku. Lea je opravdu neuvěřitelná. A kdyby to někoho zajímalo, aktualizovala jsem článek o Leiiných tetování.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prestige (March 2012)

2. března 2012 v 9:43 | Adelle |  Magazine scans 2012

Po delší době mám pro vás novinku v podobně úžasných scanů z časopisu Prestige, pro který Lea nedávno nafotila dechberou photoshoot. Časem se možná dám i do překladu toho článku, ale znáte mě. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com