Leden 2012

18th Annual Screen Actors Guild Awards, January 29

30. ledna 2012 v 18:51 | Adelle |  Appearances 2012

Lea včera zazářila na Screen Actors Guild Awards spolu se zbytkem castu. Vypadala neuvěřitelně skvěle! Když jsem ji viděla poprvé, první myšlenka byla 'nohy, nohy, nohy'. Tento střih šatů totiž opravdu skvěle zdůrazňuje tuto Leinu velkou přednost. Netvrdím, že mi ten rozparek nepříjde až moc, ale zase nehodlám tvrdit, že to kvůli němu Lee nesluší, protože to vůbec není pravda. Jinak šaty byly z dílny Versace, boty značky Casadei a šperky již klasicky od Lorraine Schwartz. A jaký je váš názor na Lein výběr šatů?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Michael' Preview #1

27. ledna 2012 v 20:58 | Adelle |  Videos 3


"Michael" Teaser

27. ledna 2012 v 20:55 | Adelle |  Videos 3

'Michael' Promos

27. ledna 2012 v 20:55 | Adelle |  Promo 3

3x11 Michael Songs - Listening

27. ledna 2012 v 20:45 | Adelle |  Songs 3
Po delší době mám tady novinky u Glee. V úterý se dočkáme speciální nové epizody, která bude věnovaná Michaelu Jacksonovi. Dnes se objevily dvě videa/ukázky z episody a navíc všechny písničky k poslechu! A rozhodně se máme na co těšit, jelikož Leu uslyšíme mnohokrát!

Bad - New Directions & Warblers
Smooth Criminal - Santana (Naya Rivera) & Sebastian (Gustin Grant)
Wanna Be Startin' Somethin' - Blaine (Darren Criss)
Never Say Goodbye - Quinn (Dianna Agron)
Ben - Kurt (Chris Colfer) s Rachel (Lea Michele) & Finn (Cory Monteith)
I Just Can't Stop Loving You - Finn (Cory Monteith) & Rachel (Lea Michele)
Human Nature - Sam (Chord Overstreet) & Mercedes (Amber Riley)
Scream - Artie (Kevin McHale) & Mike (Harry Shum Jr.)
I Want You Back - Sebastian (Gustin Grant) & Warblers
Black or White - Rachel (Lea Michele), Mercedes (Amber Riley), Santana (Naya Rivera), Artie (Kevin McHale) & Kurt (Chris Colfer)

Candie's - Behind The Photoshoot (Spring Collection)

26. ledna 2012 v 18:07 | Adelle |  Candies
Předpokládám, že většina (ne-li všechny) nadcházející novinky se budou týkat Candie's. Tentokrát mám pro vás video z focení jarní kolekce, ve kterém Lea už snad ani nemůže být rozkošnější. Objevují se pomluvy, že se Lea během focení chovala velice povýšeně, namyšleně a dělala samé problémy. Chtěla bych vás tedy upozornit a tímto videem také dokázat, že se nejedná o pravdivé informace a Lea jako obvykle byla velice milá, usměvavá a snažila se fotografovi vyjít co nejvíce vstříc. Doufám tedy, že těmto hanlivým drbům nikdo z návštěvníků tohoto blogu nevěří.

Candie's “Hangin’ At Home" Collection

25. ledna 2012 v 9:16 | Adelle |  Candies
Pevně věřím, že nikdo z vás nemohl přehlédnout důležitou novinku v Leině pracovním životě. Pro rok 2012 se stala tváří slavní módní značky Candie's a vystřídala tak Vanessu Hudgens. Před několika dny se objevila první ukázka z focení photoshootu a dnes už také oficiální reklamy. Mám pro vás ale také několik nových zajímavých informací.

Jarní kolekce pro rok 2012 se bude jmenovat "Hangin' At Home" (volně přeloženo "Povalování se doma"). Podle názvu by se tedy mělo jednat o fotky a kampaň nafocenou doma v kuchyni, v šatně ale třeba i u bazénu na zahradě.

Tištěná reklama by se pak měla objevit v březnovém vydání časopisů Seventeen, Teen Vogue a Cosmopolitan. Chcete-li zůstat v obraze, můžete získávat nejnovější informace na twitteru módní značky @CandiesBrand.

Já si tedy myslím, že se určitě máme na co těšit. Rok 2012 bude opět rokem Ley Michle.

Candie's - Spring Collection “Hangin’ At Home"

25. ledna 2012 v 9:03 | Adelle |  Candies

Konečně se objevily také první oficální fotky pro jarní kolekci značky Candie's. Kolekce se bude jmenovat "Hangin' At Home", v překladu tedy 'Povalování se doma' ve smyslu trávení času. Lea proto fotila obrázky pro plakáty přes kuchyň, pokoj, šatnu až po bazén na zahradě. Takže se určitě máme na co těšit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candie's Spring 2012 Campaign Sizzle

22. ledna 2012 v 10:54 | Adelle |  Candies
Dnes mám pro vás naprosto skvělou novinku! Neuběhl skoro ani týden ode dne, kdy jsme se dozvěděli, že se Lea stala novou tváří módní značky Candie's. A už dnes mám pro vás video z focení photoshootu propagující jarní kolekci pro rok 2012. Lea ve videu vypráví o tom, jaké oblečení má ráda, a jak moc je poctěna, že se může stát tváří tak slavné značky. Hlavně jsou ale ve videu spousty scén přímo z focení, takže máme aspoň lehkou představu, jak perfektně všechny fotky budou vypadat. Tak snad se brzy dočkáme i nějakého oficiálního plakátu.

Rachel Berry's Dads, Welcome At Glee!

21. ledna 2012 v 10:04 | Adelle |  News about Glee

Dnes tady pro vás mám úžasnou novinku. Od začátku třetí série se spekulovalo, že se v průběhu roku setkáme s tatínky Rachel Berry. Lea tento nápad prosazovala od první série, ale teprve teď se jí Ryan Murphy rozhodl vyhovět. Hiram a LeRoy Berry by se měli objevit ve třinácté, valentýnské, epizodě a s Rachel by si měli dokonce i zazpívat.

Homosexuální adoptivní tatínky by si měl zahrát Jeff Goldblum, známý především z Jurského Parku nebo Dne Nezávislosti, a broadwayský veterán Brian Stokes Mitchell, se kterým se Lea zná od útlého věku především díky již zmíněné Broadwayi.

Lea byla z této novinky velice nadšená a na twitter napsala: 'Jsem tak nadšená, že konečně potkáme Racheliné tatínky! Už se nemůžu dočkat až s nimi budu pracovat! Brian Stokes je můj přítel už dlouhá léta. Pracovali jsme spolu na Broadwayi. Jsem hrozně šťastná, že bude v seriálu!' V den natáčení ještě přidala fotografii a komentář: 'Jsem hrozně nadšená z práce s úžasným Jeffem Goldblumem a mým starým přítelem Brianem Stokes Mitchellem!'

Nevím tedy jak vy, ale já jsem z této zprávy velice nadšená a už se nemůžu dočkat, až právě natáčenou epizodu uvidím.

Glee Season 3 - On the set 5 - January 19, 2012

20. ledna 2012 v 21:47 | Adelle |  On the set of Glee 3

Objevily se nové fotografie z natáční Glee. Celý štáb teď pilně pracuje na valentýnské epizodě, jejíž premiéra je zatím v nedohlednu. V této epizodě se také setkáme s tatínky Rachel Berry. No a právě z těch to scén pochází i tyto fotografie. Sice na nich Lea není s herci, kteří by si měli zahrát Racheliné rodiče, ale na twitteru s nima zveřejnila fotku ve stejných šatech. Tu přidám později.
´

The Golden Globes 2012 Interviews

19. ledna 2012 v 14:02 | Adelle |  Videos
Pomalu dopřidám všechny videa ze Zlatých Glóbů, pak bych se chtěla vrhnout na videa z People's Choice Awards, jelikož jsem s hrůzou zjistila, že tady nemám zatím ani video, kde si Lea svou cenu přebírá. Teď ale rozhovor z červeného koberce Golden Globes. V prvním videu je Lea se svou kolegyní Diannou Agron, v druhém už pouze sama.

Lunch At Real Food Daily, January 17

18. ledna 2012 v 17:08 | Adelle |  Candids 2012

Objevily se první candidd fotky z nového roku. Lea byla fotografy přistižena, když jsi včera zašla na oběd do Real Food Daily. Vypadala moc krásně. Hrozně se mi líbí její brýle a kozačky. Zaujal mě také zajímavý svetr/kabátek.

E! Instant Glam Cam 360 - Golden Globes 2012

17. ledna 2012 v 18:38 | Adelle |  Style
Nevěděla jsem, kam to přesně zařadit, tak jsem to dala do rubriky Style. Jedná se o animaci, která zachycuje Lein úplný vzhled na letošním předávání Zlatých Glóbů. Je to jakýsi speciální koutek serveru E!Online, kde se celebrita postaví na postavec a ze všech stran, tedy z 360°, ji vyfotografuje mnoho foťáků. Fotky dohromady potom vytvoří takovýto pohled.

Původně jsem našla přímo na oficiálních stránkách E!Online video, ale dnes už odkaz nefungoval, tak tedy aspoň animace.

Red carpet - Golden Globes 2012

17. ledna 2012 v 16:40 | Adelle |  Videos
Mám tady pro vás video z červeného koberce. Na prvním je pouze Lea ještě před předáváním cen. V tom druhém se fotí s Corym a jedná se o červený koberec před after party.


69th Annual Golden Globe Awards, January 15

16. ledna 2012 v 6:20 | Adelle |  Appearances 2012

Mám pro vás opět velké množství krásných fotek Ley z předávání Zlatých Glóbů. Akce se včera konala v LA a všem to na ní hrozně moc slušelo. Glee bohužel svou kategorii nevyhrálo, předběhl je seriál Modern Family.
Lea pro tento večer zvolila velice krásné a sexy šaty značky Marchesa, které již klasicky doplnila o Jimmy Choo boty a šperky z dílny Lorraine Schwarz. Poukázat bych hlavně chtěla na fotku ze show, kde u jednoho stolu můžete vidět všechny mé vzory a oblíbené celebrity - Leu Michele, Jane Lynch (Glee), Emily Deschanel (Bones) a Zooey Deschanel (New Girl). Při této fotce jsem zakápla slzu stejně jako u těch z after party magazínu Instyle, kde se Lea objevila po boku Coryho Monteitha, tedy skoro jako oficiální partneři.


Lea Michele As New Spokeswoman For Candie's!

15. ledna 2012 v 12:16 | Adelle |  News

Lea Michele byla oficiálně jmenována novou tváří značky Candie's. Podle smlouvy by se měla objevit na několika plakátech ke konci tohoto roku.

Candie's je slavná módní značka, která se zabývá nejen oblčením, ale také doplňky a botami. Právě totiž lodičky na vysokém podpadku a jakási 'sladkost' jsou pozdávacím znakem této značky s obchodními sítěmi po celém světě. V minulosti s ní pracovala třeba Britney Spears, Hayden Panettiere. Současnou tváří Candie's je herečka Vanessa Hudgens.

Lea se k této nadcházející pracovní příležitosti vyjádřila také na twitteru: "Je to pravda! Jsem tak hrozně nadšená, že můžu být novou tváří pro Candie's!! Taková pocta!!!! Nemůžu se dočkat, až uvidíte ty obrázky!!"

Glee Season 4 Officially Confirmed!

15. ledna 2012 v 11:35 | Adelle |  News about Glee

Mám tady sice trošku straší zprávu, ale za to velice potěšující. Bylo oficiálně potvrzeno, že se Glee i v příštím roce objeví ve vysílání televizní stanice FOX a to s novou, čtvrtou sérií!

Další důležitou informací je ale fakt, že se ve čtvrté sérii budeme moci těšit nejen na postavy, které maturita v Glee teprve čeká, ale také absolventy McKinley High School. Lea Michele, Cory Monteith, Chris Colfer i Naya Rivera oficiálně potvrdili, že se s jejich postavami setkáme i v další sezóně.

Během podzimu minulého roku kolovaly zprávy o tom, že se chystá spin-off, tedy jakési pokračování, které by sledovalo pouze postavu Rachel a Kurta a jejich cestu za slávou v New Yorku. Tyto informace byly radikálně vyvráceny, ale FOX nikdy nevyvrátilo možnost návratu hlavních postav Ley Michele a Chrise Colfera na jejich obrazovky.

Během tradiční zimní FOX party se ale Ryan Murphy (velký šef a tvůrce Glee) rozhodl oznámit potěšující novinky. "Hvězdy a maturanti se vrátí i ve čtvrté sezóně, která bude sledovat nejen postavy zůstávající na McKinley, ale také příběhy těch, kteří školu již opustili. Dojde k propojení těchto dvou příběhových linií."

Chric Colfer později ještě prozradil: "Hodně lidí je smutných, že nebude žádný spin-off, ale já si myslím, že budou velice velice nadšení, když zjistí, co se chystá. Ryanův nápad je velice revoluční. Bude to to nejlepší z obou světů. Všem se to bude líbit."

Lea Michele informaci o svém návratu ve čtvrté sérii potvrdila také na twitteru: " Je to oficiální, Rachel Berry bude zpátky pro čtvrtou sérii. Nemáte zdání, jak moc jsem šťastná!!". Později také dodala: "Ryan Murphy má nějaké skvělé a překvapující nápady, jak nás, maturanty, zařadit do seriálu i pro další sezónu! Bude to skvělé'"

Já tedy myslím, že se rozhodně máme na co těšit. A jaký je váš postoj k této informaci? Jste rádi nebo se domníváte, že to je zbytečné natahování a boj o sledovanost?

14.1.2012

14. ledna 2012 v 12:47 | Adelle |  Blogmiss
Mí milovaní návštěvníci,
jak jsme mohli zaznamenat, blog dostal nový nádherný kabátek, kterým se bude pyšnit pěkně dlouho. Vyrobila mu ho strašně šikovná Fame z blogu graphic-soul.blog.cz, které bych tímto chtěla ještě jednou moc poděkovat.

Další zprávou bych se chtěla omluvit za malou aktivitu poslední týden, která se bohužel promítne i do týdne příštího. Pak už budou ale všechny známky ve škole uzavřeny a já si budu moci plně odpočinout a zapracovat na blogu, hlavně tedy galerii.

Takže doufám, že mé výpadky teď omluvíte, a já vám na oplátku slíbím, že vám to vše potom vynahradím.

Mějte se fanfárově,
vaše Adelle

Gallery Updates

13. ledna 2012 v 21:54 | Adelle |  News about blog
Jak jste si mohli všimnout, zapracovala jsem lehce na galerii a přidala zatím všechny fotky z nového roku. A že jich bylo pořádně, jelikož Lea se zúčastnila dvou velkých akcí, ze kterých byla hromada fotek, a navíc ještě tři photoshooty. Zatím tam ale žádné jiné fotky nejsou, jsem teď velice časově vytížená. Postupně bych tam chtěla dodat všechny fotografie, které už jsou i tady, ale hlavně všechny fotky z minulosti. Ale protože jich má Lea nespočet, chvilku mi to potrvá.

Kdyby měl někdo zájem o přímý odkaz do galerie, ajdete ji na stránce michele-gallery.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot #3 - PCA 2012 Photobooth

13. ledna 2012 v 21:34 | Adelle |  Photoshoots 2012

A díky Leinému vítězství na People's Choice Awards vznikly také tyto fotky, photoshoot chcete-li.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPeople's Choice Awards 2012 (Show), January 11

13. ledna 2012 v 21:13 | Adelle |  Appearances 2012

A poslední fotky jsou přímo ze samotné show a přebírání ceny. Jsou to velice pěkné momentky.
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


People's Choice Awards 2012 (Press Room), January 11

13. ledna 2012 v 21:01 | Adelle |  Appearances 2012

Mám tady ještě fotky z press room, tedy jakési tiskové místosti, kde se výherci vždy fotí se svou cenou. Lea nám krásně zapózovala a vznikly parádní fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Lea Michele Won People's Choice Awards 2012!

12. ledna 2012 v 15:24 | Adelle |  News

Lea na letošní People's Choice Awards získala cenu v kategorii 'Favourite TV Comedy Actress' tedy 'Nejoblíbenější herečka v TV komedii'!


Porazila jména nemalého formátu - Courteney Cox, Jane Lynch, Kaley Cuoco, Tinu Fey, takže to je určitě veliká pocta. Navíc tyto ceny neuděluje žádná akademie nebo něco podobného, ale hlasují lidé. Tudíž se ve výsledcích odráží požadavky diváků a fanoušků a jejich úcta a láska k dané osobnosti, seriálu či filmu.

Letos bylo nominované i Glee (Nejlepší komediální seriál), ale kategorii ovládl seriál How I Met You Mother, jehož hlavní herec Neil Patrick Harris také porazil Coryho Monteitha a Chrise Colfera v kategorii 'Nejoblíbenější herec v TV komedii'.

People's Choice Awards 2012 (Backstage), January 11

12. ledna 2012 v 15:13 | Adelle |  Appearances 2012

Fotky ze zákulisí jsou snad ještě krásnější než všechny ty z červeného koberce. Hlavně teda proto, že se zde Lea vyfotila s Cory Monteithem, svým hereckým kolegou z Glee. Narazila ale také třeba na Ninu Dobrev, která také získala cenu ve své kategorii.
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


People's Choice Awards 2012 (Arrivals), January 11

12. ledna 2012 v 15:06 | Adelle |  Appearances 2012

Dámy a pánové, já nemám slov. Lea Michele mě na People's Choice Awards naprosto okouzlila. Byla hrozně krásná, celá jenom zářila a navíc si domů odnesla i cenu pro nejlepší herečku v komediálním seriálu! Pro tento důležitý večer Lea zvolila Marchesa šaty, které perfektně ladily s botami značky Jimmy Choo. Třešničkou nahoru byly šperky z dílny Lorraine Schwartz.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Photoshoot #1 - TV Guide

10. ledna 2012 v 17:08 | Adelle |  Photoshoots 2012

Mám pro vás nový photoshoot Andrewa Macphersona pro časopis TV Guide. Lea je na něm s Darren Crissem (Blain), Chrisem Colferem (Kurt) a Nayou Riverou (Santana). Fotky jsou ve stylu Michaela Jacksona a samotný článek v časopise se zajímá o Glee epizodu věnovanou právě tomuto 'králi popu'.
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


FOX All-Star Party, January 8

9. ledna 2012 v 17:20 | Adelle |  Appearances 2012

Jsou tady překrásné fotky z FOX All-Star Party, která se konana 8.ledna. Lea na ní zazářila ve výrazných modrých šatech z dílny Petera Soma a botách Casadei.
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ricky Martin on the set of Glee!

8. ledna 2012 v 13:10 | Adelle |  Twitter
Lea na twitteru zveřejnila dvě krásné fotky se zpěvákem a legendou Ricky Martinem. Lea ho zná od svých osmi let, kdy se spolu potkali v muzikálu Les Miserables na Broadwayi. Ricky si zahraje roli nového učitele španělštiny v epizodě 3x12, která se nazývá 'The Spanish Teacher' a bude mít premiéru 7.února. V jeho podání uslyšíme písničku 'Im Sexy And I Know It' a podle twitteru Nayi Rivery také nějaký duet se Santanou/Nayou.

'Yes/No' + 'Michael' Song Lists!

8. ledna 2012 v 12:30 | Adelle |  News about Glee
Po delší odmlce novinek ohledně Glee se objevil seznam písní ke dvěma nadcházejícím epizodám 'Yes/No' a 'Michael'. No a já myslím, že se určitě máme na co těšit, jelikož Leu uslyšíme v těchto epizodách více než zatím v celé třetí sérii!

Yes/No episode
• Summer Nights (Grease) - Mercedes (Amber Riley), Sam (Chord Overstreet) & New Directions
• Wedding Bell Blues (The 5th Dimension) - Emma (Jayma Mays), Sue (Jane Lynch) & Beiste (Dot Marie Jones)
• Moves Like Jagger / Jumping Jack Flash (Maroon 5/Rolling Stones) - Artie (Kevin McHale), Will (Matthew Morrison) & New Directions
• We Found Love (Rihanna) - Rachel (Lea Michele) & Santana (Naya Rivera)
• Without You (David Guetta) - Rachel (Lea Michele)
• The First Time I Ever Saw Your Face (Roberta Flack) - girls in New Directions

Michael episode /všechny písně od Michaela Jacksona/
• Bad - New Directions & Warblers
• Smooth Criminal - Santana (Naya Rivera) & Sebastian (Gustin Grant)
• Wanna Be Startin' Somethin' - Blaine (Darren Criss)
• Never Say Goodbye - Quinn (Dianna Agron)
• Ben - Kurt (Chris Colfer) s Rachel (Lea Michele) & Finn (Cory Monteith)
• I Just Can't Stop Loving You - Finn (Cory Monteith) & Rachel (Lea Michele)
• Human Nature/Nature Boy - Sam (Chord Overstreet) & Mercedes (Amber Riley)
• Scream - Artie (Kevin McHale) & Mike (Harry Shum Jr.)
• Rock With You - Sebastian (Gustin Grant) & Warblers
• Black or White - Rachel (Lea Michele), Mercedes (Amber Riley), Santana (Naya Rivera), Artie (Kevin McHale) & Kurt (Chris Colfer)

Ryan Murphy’s Elle Horror Story

7. ledna 2012 v 17:19 | Adelle |  Videos
V minulém článku jsem vás informovala o novém photoshootu pro magazín Elle. Psala jsem, že se focení zúčastnily i Leiny herecké kolegyně z Glee (Dianna Agron, Heather Morris, Jayma Mays, Naya Rivera), ale také několik hereček ze seriálu American Horror Story (Connie Brighton, Sarah Paulson, Taissa Parmica, Kate Mara), který má pod taktovkou Ryan Murphy stejně jako Glee. A právě díky němu tento projekt vznikl. Každá herečka totiž ztvárnila jednu postavu z klasických hororových filmů. Lea se proto ocitla ve filmu Creature From The Black Lagoon. Ve videu Lea mluví o tom, jak moc velkým fanouškem hororů je, a který film ji v malém věku nejvíce vystrašil.

Affilates

5. ledna 2012 v 16:15 | Adelle |  News about blog
Aktualizováno 19.5.2012 - celkem 49 affilates (z maximálně 60) Chceš spřátelit?

[FAMILY]

[ELITE]

[GLEE, LEA]

[TV SHOWS, MOVIES]

[CELEBS FEMALE]
http:// adrien-brody.blog.cz

Elle (February 2012)

5. ledna 2012 v 15:43 | Adelle |  Magazine scans 2012
Omlouvám se za neaktivitu, ale doposud nebyly žádné novinky. Lea začala se zbytkem castu opět natáčet nové scény do Glee, takže se nových fotek dočkáme pravděpodobně až 11.ledna, kdy se koná přebírání cen People's Choice Awards, kde byla nominována jak Lea tak i Glee. 15.ledna na nás pak čeká předávání Golden Globes a 29.ledna ještě Screen Actors Guild Awards. No, bude to nabitý měsíc.


Mou neaktivitu způsobilo také velké množství práce do školy, ale taky fakt, že jsem nakonec založila onu zmíněnou extra galerii. A tak se na ní teď snažím pracovat, jak jen to jde, aby byla brzy přichystána k provozu. Kdyby někdo z vás ještě nehlasoval o fotku roku, ale měl zájem, může tak učinit na tady.

Dnes mám pro vás ale novou fotografii, přesněji scan z únorového vydání časopisu Elle. Neobjeví se v něm jenom Lea ale i zbytek dívek v Glee castu - Naya Rivera, Heather Morris, Jayma Mays a Dianna Agron. Máte-li zájme i o tyto fotografie, podívejte s na tento odkaz.
´
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Photo Of The Year 2011

2. ledna 2012 v 13:52 | Adelle
Jelikož jsem buď velmi zaneprázdněná nebo pouze líná, fotku měsíce jsem teď několikrát zanedbala, a proto ji teď aspoň ze startu nového roku necháme být. Rozhodla jsem se totiž vyhlásit nejlepší fotku roku. Vím, nebude to vůbec lehké, jelikož Lea má nespočet úžasných fotek, ale můžeme se o to aspoň pokusit. Vybrala jsem z každého měsíce jednu fotografii, která zobrazuje nějakou významnou událost v Leiném životě. Tak se mi vlastně podaří i určitým způsobem zrekapitulovat rok 2011, který si troufám nazvat rokem Ley Michele.

Zdá-li se vám, že i přesto, že se jedná pouze o 12 obrázků, je volba toho nejlepšího těžká, tak vězte, že mnohem těžší je vybrat pouhých 12 snímků z několika tisíc báječných fotek a pouze 12 událostí za celý rok.

January
Leden byl pro mě ale i pro většinu fanoušků rokem Zlatých Glóbů. Lea získala nominaci za skvělý herecký výkon v hlavní roli v komediálním seriálu a Glee cenu za nejlepší komediální seriál dokonce získalo.