Listopad 2011

21.11.2011

21. listopadu 2011 v 19:04 | Adelle |  Blogmiss

Milí návštěvníci,
v prvé řadě bych vám chtěla hrozně moc poděkovat za podporu, kterou mi denně na blogu projevujete, i když má aktivita někdy opravdu pokulhává. Děkuju vám za každičký kometář, hlas v anketě a chuť, která mě pořád žene kupředu. Blog funguje už skoro tři měsíce a troufám si tvrdit, že i za tak krátkou dobu si našel několik stálých čtenářů, kteří se sem pravidelně vracejí pro novinky ohledně Ley. Ta je také důvodem, proč tento blog vůbec vznikl a ještě stále existuje. Její krása, talent, úsměv a životní optimismus mě denně utvrzují v tom, že určitě má smysl tady pracovat a snažit se Leu přiblížit vám, českým blogerům.

Zanechme teď už ale sentimentálního úvodu a přejděme k jádru věci. Jsem ve třetím ročníku na gymnáziu, a jelikož se pomalu blíží Vánoce a s tím také konec pololetí, ve škole se všichni zbláznili. Všechny ty referáty, písemky, eseje, prezentace a zkoušení se mi už ani nevlezou do diáře. Takhle to ale bylo vždycky. Letos se ke všem povinnostem ale ještě přidala seminární práce do společensko-vědního semináře. Musím na ní teď opravdu hodně pracovat a skloubit to vše i s normální přípravou do školy a prací není vůbec jednoduché.

Takže vás prosím o shovívavost. Do 7.12., kdy je termín odevzdání zmíněné seminárky, nebudu schopna navštěvovat vaše blogy ani psát komentáře. Nebudu se moc vyskytovat ani tady, jenom kdyby se vyjímečně objevily nějaké moc pěkné nové fotky, tak bych je přidala, ale jinak nic. Prosím, vynechejte mě ze všech těch kontrol a podobně. Pokud se někdo přes mou neaktivitu nebude moci přenést, samozřejmě to pochopím.

Takže ještě jednou pro ty, které to nebavilo přečíst až do konce. Až do 7.12. se omlouvám, že nebudu aktualizovat ani navštěvovat vaše blogy, vše je kvůli mé seminární práci. Občas možná přidám novinky, ale nic převratného nečekejte.

Děkuju za pochopení, Adelle


Allure (December 2011)

18. listopadu 2011 v 19:36 | Adelle |  Magazine scans 2011
Mám tady pro vás samotnou obálku prosincového vydání časopisu Allure. Kéžby byl k sehnání i u nás. Přetím jsem viděla americký Harper's Bazaar v naší trafice, ale stál více než 300 Kč, takže jsem si jeho koupi rozmyslela.

Photoshoot #6 - Allure

17. listopadu 2011 v 13:31 | Adelle |  Photoshoots 2011
Lea nafotila nové nádherné fotky pro magazín Allure do jeho prosincového čísla. Jsou opravdu magické fotky a Lea vypadá naprosto dokonale!


Photo of the month - November 2011

13. listopadu 2011 v 10:44 | Adelle |  Photo of the month
Ačkoliv listopad už je v plném proudu, hlasování o fotku měsíce právě začíná. Uvažovala jsem, jaké téma tentokrát vybrat, a nakonec zvolila záverečné vystoupní Rachel a Blaina ve West Side Story, které se objevilo v poslední epizodě Glee. Máte čtyři fotografie, ze kterých můžete vybrat tu nejlepší.

Photo 1

Photo of the month - September 2011 (vyhodnocení)

13. listopadu 2011 v 10:37 | Adelle |  Photo of the month
A fotkou měsíce říja se stává nádherná fotografie Ley z jejího příjezdu do Paříže.

Glee Season 3 - On the set 3 - November 9, 2011

13. listopadu 2011 v 10:18 | Adelle |  On the set of Glee 3
Po delší době se objevily nové fotky z natáčení Glee. Díky Leinému twitteru víme, že natáčela v nějaké zajímavé lokalitě v LA společně s Cory Monteithem (Finn) a Chordem Overstreetem (Sam). Natáčeli scény do vánoční epizody, kterou režíruje Matthew Morrison (Will Shuester).


Glee Season 3 - Rumour Has It / Someone Like You

12. listopadu 2011 v 12:52 | Adelle |  Videos 3
Mám pro vás úžasné video s fantastickým mash-upem 'Rumour Has It / Someone Like You', který zpívá skvělá Naya Rivera a Amber Riley. Netýká se to přímo Ley, jelikož se tam neobjeví ani na sekundu, ale přesto jsem si toto video nemohla odpustit. Jsem touto písničkou opravdu okouzlena.

"Mash Off" Promo

12. listopadu 2011 v 9:50 | Adelle |  Promo 3
Omlouvám se za zpoždění.

Photoshoot #5 - Glamour's 2011 Women Of The Year Portrait

11. listopadu 2011 v 20:33 | Adelle |  Photoshoots 2011
A při takové příležitosi jako je předávání cen pro nejlepší ženy roku nesmí chybět ani fotografování portrétů. Lea se vyfotila s Jonathanem, hrozně se mi líbí ta druhá fotka. Jon je strašně roztomilý. :)


Glamour's 2011 Women Of The Year Awards (Outside), November 7

11. listopadu 2011 v 20:22 | Adelle |  Candids 2011
Ačkoliv se jedná o candids fotky před budovou, kde se předávaly ceny, tak jsou to parádní fotky a Lea je na nich božsky roztomilá. A hrozně jí to sluší.


Glamour's 2011 Women Of The Year Awards (Show), November 7

11. listopadu 2011 v 20:07 | Adelle |  Appearances 2011
Po fotkách z červeného koberce, mám pro vás také fotky ze samotné show, kde si Lea vyzvedla svou cenu pro 'Ženu roku', kterou získala od magazinu Glamour. Jak si můžete všimnout, společně s Leou je na fotkách také Jonathan Groff, který jí tento významný večer dělal společníka. (Umírám už jenom představou, že by si vzala Coryho. ;) :D)


Vote for Lea and Glee at People’s Choice Awards'

10. listopadu 2011 v 17:58 | Adelle |  News

Mám pro vás skvělou novinku! Lea byla nominovaná v kategorii 'Nejoblíbenější televizní komediální herečka' a stejně tak také Glee za 'Nejoblíbenější komediální seriál'! A jelikož se jedná o People's Choice Awards, vše záleží na vás. Hlasovat můžete denně kolikrát budete chtít, takže hurá do toho!

Favorite Network Tv Comedy
The Big Bang Theory
Glee
How I Met Your Mother
Modern Family
Two And A Half Men
VOTE HERE

Favorite TV Comedy Actress
Courteney Cox
Jane Lynch
Kaley Cuoco
Lea Michele
Tina Fey
VOTE HERE

The Christmas Album Volume 2 - For Listen!

10. listopadu 2011 v 17:51 | Adelle |  News about Glee

Už jsem přidávala několik písniček, které se z druhého vánočního alba objevily. Tentokrát už ale máme k poslechu celý seznam a také si ho v jednom americkém internetovém obchodě můžete předobjednat. Myslím, že všechny písničky se povedly, mě se ale nejvíce líbí 'All I Want For Christmas Is You', 'Let It Snow' a 'Christmas Eve With You'. Leina verze písničky 'River' je také velmi povedená, ale jelikož ji tolik ještě neznám, tak si ji musím nejdříve naposlouchat.

1. All I Want For Christmas Is You (Amber Riley)
2. Extraordinary Merry Christmas (Darren Criss & Lea Michele)
3. Santa Baby (Naya Rivera)
4. Christmas Eve With You (Jayma Mays & Mathew Morrison)
5. Little Drummer Boy (Kevin McHale)
6. River (Lea Michele)
7. Do You Hear What I Hear? (Lindsay Pearce & Alex Newell)
8. Let It Snow (Darren Criss & Chris Colfer)
9. Santa Claus Is Coming To Town (Mark Salling, Cory Monteith & Samuel Larsen)
10. Christmas Wrapping (Heather Morris)
11. Blue Christmas (Damian McGinty)
12. Do They Know It's Christmas (Cory Monteith, Amber Riley, Lea Michele, Chris Colfer, Kevin McHale, Heather Morris, Mark Salling, Jenna Ushkowitz, & Naya Rivera)

Glamour's 2011 Women Of The Year Awards (Arrivals), November 7

10. listopadu 2011 v 17:45 | Adelle |  Appearances 2011
7. listopadu se Lea účastnila akce magazínu Glamour 'Women Of The Year', kterou se Lea také stala. Po převzetí ceny měla krásnou řec, kterou mě dojala. Video dodám později. Při tak velké události nenechala Lea nic náhodě, a tak se oblékla do božských béžovo-stříbrných šatů Jenny Packham a zvolila šperky značky Tiffany & Co. Byla také perfektně nalíčená, odstín rtěnky ji velice ladí s pletí.


The Christmas Album Volume 2 - Fist Songs to Listen

5. listopadu 2011 v 10:07 | Adelle |  News about Glee
Objevilo se několik prvních písní z druhého vánočního alba. První písničku Do They Know It's Christmas známe už delé, ale ostatní jsou novinkou. Objevila se i písnička, kterou zpívá Lea s Darrenem Crissem. Mám takové tušení, že by oba mohli písničku zpívat svým láskám Kurtovi a Finnovi, to bych se potom vůbc nezlobila, že ji Lea nezpívá s Corym. :) Tak doufám, že se mé tušení vyplní.

All I Want For Christmas Is You (Amber Riley)
Extraordinary Merry Christmas (Darren Criss & Lea Michele)
Santa Baby (Naya Rivera)
Let It Snow (Darren Criss & Chris Colfer)
Do They Know It's Christmas (Cory Monteith, Amber Riley, Lea Michele, Chris Colfer, Kevin McHale, Heather Morris, Mark Salling, Jenna Ushkowitz, & Naya Rivera)

3x05 Songs To Listen

5. listopadu 2011 v 9:25 | Adelle |  Songs 3
A dnes mám pro vás také písničky z áté epizody k poslechnutí. Převážně se jedná o fantastické výkony celého castu pro muzikál West Side Story. Hlavně bych chtěla upozornit na duet Ley s Nayou 'A Boy Like That', kde bě předvedly neuvěřitelné tóny a zazpívali písničku bravůrně. Kdyby se někomu zdálo, že Lea zpívá příliš vysoko, je to proto, že v originální filmové verzi Maria opravdu takto zpívá. Objevila se ale také nová a zároveň první písnička Slavíků ve třetí sérii. Zazářili s písničkou Uptown Girl, která se mi hned dostala pod kůži.

Uptown Girl (Billy Joel) - The Warblers
A Boy Like That (West Side Story) - Rachel (Lea Michele & Santana (Naya Rivera)
One Hand, One Heart (West Side Story) - Rachel (Lea Michele) & Blaine (Darren Criss)
America (West Side Story) - Santana (Naya Rivera), Brittany (Heather Morris), Quinn (Dianna Agron), Rory (Damian McGinty) & Puck (Mark Salling)
Tonight (West Side Story) - Rachel (Lea Michele) & Blaine (Darren Criss)

Leaving the Kate Somerville boutique on Melrose Place, November 4

5. listopadu 2011 v 9:08 | Adelle |  Candids 2011
Po delší pauze, kdy se Lea pilně věnovala natáčení Glee, se objevily nové candids fotky, když Lea odcházela z butiku Kat Somerville na Merlose Place. Vypadala fantasticky, hrozně se mi líbí její kozačky. Podobné bych si chtěla koupit, ale nikde jsem na ně nenarazila.


Christian Leboutin 20th Anniversary Party, November 3

4. listopadu 2011 v 14:32 | Adelle |  Appearances 2011
Omlouvám se za neaktivitu, ale teď, když odpoledne pracuju, tak na blog nemám tolik času. Nicméně nejsou ani žádné velké novinky, pouze nové fotky z oslavy Christiana Leboutina, která se včera konala v New Yorku. Lea vypadala bombasticky, nejvíce mě ale zaujaly její extra vysoké podpadky.


"The First Time" Promo

2. listopadu 2011 v 20:58 | Adelle |  Promo 3
A je to tady.