Synopse k první epizodě třetí série!

31. srpna 2011 v 11:17 | Adelle |  News about Glee
Po dlouhé době čekání se konečně objevila oficiální synopse k první epizodě třetí série s názvem The Purple Piano Project (Projekt fialového klavíru). Já z něj nejsem příliš chytrá, co vy?

Po začátku školního roku všichni okamžitě zjistí, že tak moc, jak se sboristé od loňského roku změnili, tak moc také zůstali stejní. Brittana se Santanou se opět přidaly k roztleskávačkám, zatímco Quin opustila sbor a našla se v davu s ne zrovna dobrou pověstí. Staré vztahy skončily, nové zase začaly (jako třeba Will a Emma) a Finn se stále stává terčem komplimentů od hokejistů - ledovou tříští. Mezitím co Sue pracuje na své politické kampani, pustí se cestou veřejného mínění. Pro podporu jejích nových čísel, vytáhne eso z rukávu v podobě oznámení, které zahrnuje snížení všech fondů veřejných škol pro umělecké programy. A skoro okamžitě její popularita mezi voliči roste.

Když se Will snaží dostat The New Directions zpátky na Nationals (a vyhrát je), zjišťuje, že se nejdřív musí vypořádat s vlastními pravidly, aby dosáhl svého cíle. Když Suin poslední trik jak zničit sbor dostává šťávu, Will bere věc do svých rukou, ale setkává se se smíšenými výsledky. Mezitím se Kurt s Rachel, ispirováni svou zkušeností na Broadwayi, zajímají o vysoké školy, ale zjišťují, že nejsou tak unikátně talentovaní, jak si mysleli. Santana zjišťuje, že má nového a překvapivého protivníka v Becky Jonhson, a bývalý sborový soutěžící se po zapsání na McKinley setkává s vlažným přivítáním od všech až na jednoho chlapce ve sboru.

Můj vlastní překlad, nekopírovat!
 


Komentáře

1 valleria valleria | Web | 1. září 2011 v 14:45 | Reagovat

Mě většinou tyhle synopse akorát matou :D když to pak člověk ale vidí na vlastní oči a přečte si to zpětně, najednou to dává smysl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.